MENU

Komunikaty

Sezon halowy OTWARTY!

Data dodania: 2020-10-07 12:30:06

Jesienna aura za oknem - to znak, że czas schować się pod dach. Hala Tenisowa już pracuje pełną parą, a tenisistów z dnia na dzień przybywa.

W okresie letnim pogoda tenisistów nie rozpieszczała, stąd spore zainteresowanie halą nawet w okresie wakacyjnym. Niemniej, jesień to znak, aby poszukać kortów pod dachem.

Ten sezon jesienno-zimowy zapowiada się niezwykle ciekawie. Dlaczego?

Po pierwsze:

Sukcesy Igi Świątek niezwykle mocno promują tenis wśród najmłodszych amatorów tenisa. 

Po drugie:

Fanatstyczną pracę w ostatnim czasie wykonały szkółki tenisowe, które zaraziły wielu młodych ludzi miłoscią do tenisa. Ciekawie prowadzone zajęcia, przyjemna atmosfera i fachowe instrukcje - to daje efekty. Dziś, szkółki mają coraz więcej chętnych do grania.

Po trzecie:

Zmienia się obsługa hali - chcemy, abyście jeszcze lepiej poczuli ducha tenisa nie tylko na kortach. Zmieniliśmy podejście to zarządzania halą - od czysto rejestracyjnej, do kreatywnej. Chcemy być bliżej Was, chcemy, aby wszyscy amatorzy tenisa poczuli zmianę na lepsze, na większy profesjonalizm. A przede wszytskim, aby wszyscy - i Ci co zaczynają, i Ci co grają od zawsze, poczuli niepowtarzalną atmosferę gry.

Po czwarte:

Zmienia się aranżacja hali. Powstaje nasza kawiarnia tenisowa, gdzie znajdziecie i aromatyczną kawę i coś na ząb. A przede wszystkim, gdzie znajdziecie miejsce na plotki i omówienie strategii zbliżającego meczu lub wspólne wyciąganie wniosków po wyczerpującym graniu. 

Do zobaczenia na korcie!

 

REZERWACJA KORTÓW: KONTAKT: +48 663 362 363

SZKÓŁKA NAUKI GRY: KONTAKT: KONTAKT: +48 602 195 869

REKLAMA: KONTAKT: +48 502 139 505

 

 


OPERATOR OBIEKTUPARTNERZY