MENU

Komunikaty

Zapraszamy na maraton tenisowy!

Data dodania: 2017-11-21 11:59:12

Zapraszamy do udziału w III Turnieju Charytatywnym "Zawisza Cup". W tym roku ponownie miłośnicy tenisa będą mogli zmierzyć się w sportowej rywalizacji i przy okazji wesprzeć Olimpiady Specjalne Kujawsko-Pomorskie.

TERMIN:

Zawody rozegrane zostaną 9 i 10 grudnia w naszej hali tenisowej w Bydgoszczy, na terenie Zawiszy.

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz w mającym formułę open turnieju może wziąć udział KAŻDY miłośnik tenisa, bez względu na wiek, płeć i umiejętności. Tym razem zawody zostaną podzielone na dwa dni:

9 grudnia zagrają MIKSTY (start o godz. 12.00)

10 grudnia w TURNIEJU GŁÓWNYM zagrają DEBLE (start o godz. 10.00)

GRATKA DLA SINGLISTÓW!

W tym roku pierwszy raz w historii rozegramy NOCNY TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO dla singlistów! Turniej rozpoczniemy zaraz po zakończeniu rywalizacji mikstów. Kiedy zakończymy? Na pewno po północy!

WPISOWE: Wpisowe na każdy z turniejów wynosi 50 zł od osoby. UWAGA! W przypadku zapisania się na 3 turnieje (mikst/singiel/debel) cena wynosi 40 zł od osoby!

NA CO ZBIERAMY?: Całkowity zysk z imprezy zostanie przekazany Stowarzyszeniu Olimpiady Specjalne Kujawsko-Pomorskie, którego główną działalnością jest organizowanie treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością intelektualną. 

ZGŁOSZENIA: przyjmujemy pod numerem telefonu: 663-362-363, na adres: info@tenis-zawisza.pl oraz osobiście w recepcji hali tenisowej. Prosimy podać nazwiska uczestników i kontakt telefoniczny i meilowy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 grudnia 2017 r. 

INFORMACJA DLA DOJEŻDŻAJĄCYCH: hala znajduje się na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza. Parking jest bezpłatny. Specjalnie dla uczestników przygotowany będzie zestaw lunch w Hotelu Zawisza (od 20 PLN) - 100 m od hali.

WSPARCIE: Zapraszamy do wsparcia turnieju przez firmy i instytucje. W zamian za pomoc finansową, organizacyjną lub rzeczową jestesmy w stanie zaproponować atrakcyjne śwadczenia reklamowe/promocyjne. Zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem turnieju.

ORGANIZATOR TURNIEJU: CWZS Zawisza Bydgoszcz - operator hali tenisowej i Kompleksu Sportowego Zawisza - tel. 52/588-08-01, marketing@zawisza.bydgoszcz.pl

Wszelkie bieżące informacje podajemy na naszym profilu na Facebooku.

ZAPRASZAMY!!!

logo-ogolne_400


OPERATOR OBIEKTU

PARTNERZY