MENU

Komunikaty

DWA DNI EMOCJI W RAMACH

Data dodania: 2017-03-17 09:17:06

Zapraszamy do udziału w kolejnym turnieju z cyklu "Zawisza Cup".

TERMIN:

Zawody rozegrane zostaną 8 i 9 kwietnia w naszej hali tenisowej w Bydgoszczy, na terenie Zawiszy.

Tak jak w poprzednich edycjach, tak i teraz w mającym formułę open turnieju może wziąć udział KAŻDY miłośnik tenisa, bez względu na wiek, płeć i umiejętności. Tym razem zawody zostaną podzielone na dwa dni:

8 kwietnia zagrają MIKSTY

9 kwietnia zagrają DEBLE

WPISOWE: Wpisowe wynosi 80 zł od miksta/debla.

ZGŁOSZENIA: przyjmujemy pod numerem telefonu: 663-362-363, na adres: info@tenis-zawisza.pl oraz osobiście w recepcji hali tenisowej. Prosimy podać nazwiska uczestników i kontakt telefoniczny i meilowy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 kwietnia 2017 r. Jeszcze tego dnia przekażemy wszystkim uczestnikom szczegółowy harmonogram turnieju.

INFORMACJA DLA DOJEŻDŻAJĄCYCH: hala znajduje się na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza. Parking jest bezpłatny. Specjalnie dla uczestników przygotowany będzie zestaw lunch w Hotelu Zawisza (od 20 PLN) - 100 m od hali.

WSPARCIE: Zapraszamy do wsparcia turnieju przez firmy i instytucje. W zamian za pomoc finansową, organizacyjną lub rzeczową jestesmy w stanie zaproponować atrakcyjne śwadczenia reklamowe/promocyjne. Zainteresowanych prosimy o kontakt z organizatorem turnieju.

ORGANIZATOR TURNIEJU: CWZS Zawisza Bydgoszcz - operator hali tenisowej i Kompleksu Sportowego Zawisza - tel. 52/588-08-01, marketing@zawisza.bydgoszcz.pl
Osobą odpowiedzialną za turniej jest Paweł Kowalski tel. 663-779-235.

 

Wszelkie bieżące informacje podajemy na naszym profilu na Facebooku.

 

ZAPRASZAMY!!!


OPERATOR OBIEKTU

PARTNERZY